Kedves Szülő!

2021. június 22-23-24-én biztosítunk lehetőséget a beiratkozás csak személyesen bonyolítható részére (általános iskolai bizonyítvány leadása). Ezt megelőzően szíveskedjen az elektronikusan kért adatokat, dokumentumokat feltölteni a Kréta rendszerbe, és a folyamatot a kiválasztott időpont előtt lezárni.

Kérjük nyomtassa ki a lap alján szereplő „Megtekintés” gombbal megnyitható, „Iktatott dokumentum letöltése”-vel letölthető dokumentumot és írja alá mindkét Szülő (törvényes képviselő), és úgy hozza el a beiratkozásra, az összes kitöltött dokumentummal együtt.

Kérjük, gyermeke OM azonosítójával lépjen be, majd válasszon az időpontok közül. Kérjük a választásnál vegye figyelembe, hogy az időpont módosítására a későbbiekben nincs lehetőség.

Tanuló OM azonosítója:

Adminisztrátor