Újbudai Széchenyi István Gimnázium - Fakultációk

Kedves leendő 11. évfolyamos tanulónk!

2020-ban érettségi vizsgát kell tenned és ennek sikeres teljesítéséhez a gimnázium emelt óraszámú képzést (közismertebb nevén: fakultációt) biztosít számodra az emelt szintű érettségihez az alábbiakban felsorolt tantárgyakból:

Maximum két tantárgyból választhatsz emelt óraszámú képzést. A választható tantárgyaknál láthatod a tanár nevét, és azt is, hogy az adott fakultáció melyik napon lesz a jövő tanévben.

Kedves leendő 12. évfolyamos tanulónk!

Az 5. érettségi tárgy választható. Iskolánkban leggyakoribb ötödiknek választható érettségi tárgyak:

Ezekből a tárgyakból egyéves felkészítést biztosítunk számodra a középszintű érettségihez, amit felvehetsz, ha jelenleg maximum egy fakultációd van csak.

A jelentkezés határideje: április 24. kedd, 22:00.

A határidő után a rendszer lezár, és szerdán az osztályfőnököktől megkapjátok a névre szóló, kitöltött jelentkezési lapot, amit hitelesítened kell majd az aláírásoddal. Ha nem vagy még 18 éves, akkor az egyik szülődnek is alá kell írnia a jelentkezési lapodat. Az aláírás(okk)al ellátott jelentkezési lapot április 30-ig kell visszajuttatnod az osztályfőnöködnek.