:: Külföldi nyelvtanulási program
2021-12-06

Gimnáziumunk sikeres pályamunkát nyújtott be a Planet Budapest 2021 Fenntarthatósági Expó és Világtalálkozó pályázatára, így 30 természettudományokban tehetséges, 9-10. évfolyamos diákunk részt vehetett a Jövő Hősei elnevezésű ifjúsági élményprogramon. Mindennek keretében megtapasztalhatták, hogy milyen lesz egy fenntartható világ városa, lakása, közössége, vagy energiaellátása, illetve megismerhették a felelős fogyasztás alapjait és a fenntartható élelmiszerellátás megteremtésének fontosságát is.

A pályázatért köszönet Néma-Regős Szilvia tanárnőnek!

:: Külföldi nyelvtanulási program
2021-12-06

A pályázatért köszönet Néma-Regős Szilvia tanárnőnek!