...ahol jó lenni... :)
2022-12-07

Immár hagyományosan, december 7-én angol nyelvű színdarabot néztünk meg az Urániában a kiváló American Drama Group Theatre előadásában. Idén Dickens Twist Olivér című regényének adaptációját láttuk.

2022-12-24

2022 decemberében a gimnázium Diákönkormányzata egy karácsonyi sütivásárt szervezett, aminek keretében a Gyermekleukémia Alapítványt szerették volna támogatni. A karácsonyi sütivásáron 75885 Ft gyűlt össze, az összeget át is utaltuk az alapítványnak.

A Gyermekleukémia Alapítvány válaszlevelében többek között azt írta, hogy "nagyon nagy öröm számunkra, hogy az Önök tanulói ilyen komoly elkötelezettséggel bírnak a társadalmi szerepvállalásban."  És mi is nagyon büszkék vagyunk a gimnázium diákjaira!

2022-12-08

December 8-án az iskola öt osztálya (9.ny, 9.b, 9.c,9.a,11.c) részt vett az Eiffel Műhelyházban rendezett Operakalandon, ahol a Schicchi 2.0-át nézhették meg.

Látogatás a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárban. A 9.A osztály francia nyelvet tanuló csoportja a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárat látogatta meg. A diákok a könyvtár működését és a palota történetét bemutató vezetésen vettek részt.

2022-12-24

2022-12-08