Természettudományi verseny :: 2017-11-19

Kedves diákok!

Humán beállítottságú vagy de érdekelnek a mindennepi élet fizikai, kémiai jelenségei? Biológia vagy földrajz, esetleg informatika a kedvenc tantárgyad?

Akkor itt a helyed!!!

A Természettudományi Munkaközösség komplex természettudományos versenyt hirdet.

A verseny célja, hogy a résztvevők a fizika, kémia, biológia, földrajz valamint az informatika köréből játékos formában mérjék össze ismereteiket, alkotókészségüket, környezettudatosságukat. Nem az iskolai tananyag számonkérése a célunk, hanem egyfajta nyitottság kialakítása a természeti jelenségek iránt. Szeretnénk, ha minden érdeklődő, évfolyamától függetlenül, közel azonos esélyekkel indulhatna.

Jelentkezz fizika, kémia, biológia,  földrajz, valamint informatika szaktanárodnál! (A verseny nem egyéni, 3-4 fős csapatban indulhatsz)

A verseny kezdésének időpontja: 2017. november 20.
(biológia feladatsorral indul a vetélkedő)