Nyílt napok 2022.

Kedves 8.-os Tanulók, Tisztelt Szülők!

Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium nyílt napokat tart az alább felsorolt napokon:

• december 12. (hétfő, 17:30, csak igazgatói tájékoztató)

A regisztráció során megadott email címre a rendszer elküld egy kódot. A kóddal belépve lehet órákra jelentkezni, erről további emaileket nem küldünk, de a kód segítségével bármikor leellenőrizhető, módosítható az órajelentkezés. Ha több személy kíván bejelentkezni egy órára, kérjük, használjanak külön email címeket. Az esetlegesen felmerülő problémákat elsődlegesen a felveteli@szechenyigimnazium.hu email címre írt levélben jelezzék, lehetőség szerint ne telefonon.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Köszönjük megtisztelő érdeklődésüket gimnáziumunk iránt, minden látogatható nyitott óránk betelt. A nagy érdeklődésre való tekintettel december 12-én hétfőn délután 17:30-kor Baski Ferenc, iskolánk igazgatója tart tájékoztatót. Erre az alkalomra is szükséges az elektronikus jelentkezés.