Koronavírus

Tisztelt Diákok és Szülők!

Iskolánk a digitális munkarendet a következőek szerint szervezi meg:

A tanítás a jelenleg érvényes órarend alapján történik majd:

• a tanárnak kötelessége az órája folyamán online elérhetőnek lennie
  • a diáknak kötelessége a tanár utasításainak követése

A digitális órák keretét a Google Classroom alkalmazás adja.

A tanárnak nem kötelező, de lehetősége van az óráját - részben vagy egészben - online élőben megtartani, erre az Instagram vagy a Zoom alkalmazást fogjuk használni.

A kommunikációra elsődlegesen a Kréta rendszert használjuk.

Hivatkozások:

DátumEsemény
ápr. 8., szerdaTavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
ápr. 9., csütörtökTavaszi szünet
ápr. 10., péntekTavaszi szünet
ápr. 13., hétfőTavaszi szünet
ápr. 14., keddTavaszi szünet
2019-09-01
:: Étkezés információk
2020-03-24

Tisztelt Szülők és Pedagógusok!

Szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy a rendkívüli helyzetre való tekintettel 2020. március 16-tól az étkezések lemondásra kerültek. A befizetett térítési díjak jóváírásra kerülnek a következő étkezési hónapban, amit jelen pillanatban nem tudunk megmondani mikor lesz. Aki a jóváírást nem fogadja el, kérheti a befizetett összeg visszafizetését olyan formában, ahogyan a befizetést teljesítette. Ezt az intézményi email címen kell megtenni. A készpénzes visszafizetésre a helyzetre való tekintettel várhatóan csak április közepén kerülhet sor. Aki az idei tanévben befejezi tanulmányait szintén kérheti a befizetett összeg visszafizetését a fentebb leírtak szerint. A március 16-a után meghirdetett készpénzes befizetési időpontok értelemszerűen semmisnek tekintendők. Erről a későbbiekben lesz újra tájékoztatás.

Kérjük, hogy kísérjék figyelemmel az intézményi honlapot, valamint az újonnan létrehozott központi e-mail címet, melyen keresztül tudnak érdeklődni, információt kérni étkezési ügyekkel kapcsolatban: helyzet@eszgsz.hu

Megértésüket megköszönve, üdvözlettel:
Klugné Szabó Adrienne

Koronavírus

Tisztelt Diákok és Szülők!

Iskolánk a digitális munkarendet a következőek szerint szervezi meg:

A tanítás a jelenleg érvényes órarend alapján történik majd:

• a tanárnak kötelessége az órája folyamán online elérhetőnek lennie
  • a diáknak kötelessége a tanár utasításainak követése

A digitális órák keretét a Google Classroom alkalmazás adja.

A kommunikációra elsődlegesen a Kréta rendszert használjuk.

Hivatkozások:

DátumEsemény
ápr. 8., szerdaTavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
ápr. 9., csütörtökTavaszi szünet
ápr. 10., péntekTavaszi szünet
ápr. 13., hétfőTavaszi szünet
ápr. 14., keddTavaszi szünet
2019-09-01
:: Étkezés információk
2020-03-24

Tisztelt Szülők és Pedagógusok!

Megértésüket megköszönve, üdvözlettel:
Klugné Szabó Adrienne