Stádium '91 alapítvány
:: Stádium '91 alapítvány
A tanári kar kezdeményezésére a gimnázium oktató-nevelő munkájának támogatására jött létre a Stádium '91 Alapítvány. Az iskolai összevonások után megújított alapszabállyal folytatja munkáját tanulóinak érdekében.

A Stádium'91 Alapítvány tevékenysége:
  • támogatja a kiemelkedő képességű tanulókat tanulmányi ösztöndíj létrehozásával,
  • anyagi segítséget nyújt a hátrányos helyzetű diákoknak,
  • szorgalmazza az idegen nyelvek tanulását, ennek érdekében hozzájárul a sikeres nyelvvizsgák költségeihez,
  • támogatja a nemzetközi diákcseréket,
  • segíti a tanulók szabadidős tevékenységeit a diákönkormányzat, a szakkörök és önképzőkörök támogatásával.
Célkitűzéseinket nem valósíthatnánk meg támogatóink segítsége nélkül. Az alapítvány bevételének jelentős részét a személyi jövedelemadó 1%-a teszi ki. A segítséget ezúton is köszönjük.

Céljaink megvalósításához várjuk intézmények, magánszemélyek támogatását.
Bankszámlaszámunk: OTP 11711034-20441519
Adószámunk: 18007473-1-43

Hámor Endre
a Stádium '91 Alapítvány kuratóriumának elnöke

:: Felhívás

Kedves Szülők!

Az iskola Stádium ’91 nevű Alapítványának újraélesztését tűztük ki célul. A Családi napon több szülőtársamat megkerestem, és végül a 9.b osztályból három lelkes Anyuka vállalta a tagságot: Fábry Noémi, Kis Piroska és Szűcs Andrea személyében. Ezúton is szeretném megköszönni nekik, hogy vállalták ezt a szerepet és segítségükkel újra éledhet az Alapítvány.

Szeretnénk az Alapítvány könyvelését független, hozzáértő személy kezébe helyezni. Kérem, hogy ha Önök között/köztetek van olyan, aki szívesen elvállalná társadalmi munkában, vagy minimális ellenszolgáltatásért, jelentkezzen a korábban megadott elérhetőségemen, vagy Farkas Gábor Igazgató helyettes Úrnál.

Mindenkinek további jó munkát és kellemes napot kívánok!

2014. október 14.

Üdvözlettel: